چگونه شلوار مشکی را با کفش قهوه ای مردانه ست کنیم؟

به شما خواهیم گفت که چگونه شلوار مشکی را با کفش قهوه ای مردانه ست کنیم؟. در صورتی که نمیدانید چگونه کفش قهوه ای را شلوار مشکی بپوشید ، تا انتهای این متن همراه ما باشید.

هیچ علتی برای این که نتوانید به خوبی شلوار مشکی و کفش قهوه ای را ست کنید وجود ندارد. این یک باور کلی است که شلوارهای مشکی تنها میتوانند با کفش های رسمی مشکی ست شوند. هرچند که این تصور اشتباه است و با کسب اطلاعات و دانش می توان این قانون را تغییر داد. زمانی که شلوار مشکی را به درستی با کفش رسمی قهوه ای ست کنید ظاهر بسیار زیبایی را برای خود ایجاد خواهید کرد.

چگونه شلوار مشکی را با کفش قهوه ای مردانه ست کنیم؟

تنها مشکل در بهره گیری از شلوار مشکی پوشیدن کفش مناسب با آن است. با این که به نظر میرسد صرف زمان زیاد برای انتخاب کفش بی معنا می باشد منتها انتخاب اشتباه و نادرست کفش می تواند نگاه اطرفیان را تغییر بدهد و متحول کند. هیچ فردی نمی تواند از پوشیدن شلوار مشکی دوری کند و هیچ علت صادقانه ای برای این کار وجود ندارد. شلوار مشکی با همه چیز قابل ست شدن است و شما می توانید آن را با سبک های رسمی و روزانه ترکیب نمائید. در ادامه به راهنمایی پوشیدن کفش های قهوه ای با شلوار مشکی خواهیم پرداخت.

نکاتی که قبل از ست کردن کفش قهوه ای و شلوار مشکی بایستی در نظر بگیرید

ترکیب کفش های قهوه ای و شلوار مشکی با یکدیگر میتواند تاثیر گذار باشد ، منتها یکسری قوانین نیز وجود دارد که بایستی حتما آن ها را در نظر بگیرید.

  • موقعیت

پوشیدن کفش قهوه ای با شلوار مشکی باعث کاهش رسمیت استایل می شود و آن را غیر رسمی تر می کند. این ترکیب برای مواقع های نیمه رسمی ، یک گزینه ایده آل است. علاوه بر این می توان استایل را غیر رسمی تر نیز کرد. اضافه کردن اکسسوری هایی مثل ساعت های اسپرت و… منجر می شود تا استایل اسمارت کژوالی داشته باشید.

  •  طیف رنگی کفش قهوه ای

برای این که یک استایل بسیار زیبایی داشته باشید ، ابتدا بایستی مطمئن شوید که طیف مناسبی از رنگ قهوه ای را انتخاب کرده اید. به آسانی می توان طیف متوسط تا تیره ی قهوه ای را با شلوار مشکی ست کرد. انتخاب های بسیار زیادی وجود دارند ، براین اساس هیچ محدودیتی وجود ندارد که تنها یک رنگ را انتخاب کنید. فقط بایستی رنگ مناسب را انتخاب کنید و آن را با شلوار مشکی بپوشید.

اکسسوری هایی که می توان با کفش قهوه ای و شلوار مشکی بهره گیری کرد

شما می توانید شلوار مشکی و کفش قهوه ای خود را با اکسسوری های چرم قهوه ای هماهنگ کنید. منتها اطمینان حاصل کنید که طیف قهوه ای چرم اکسسوری ها با کفش همخوانی داشته باشد. کمربند قهوه ای یکی از شیک ترین و زیبا ترین اکسسوری هایی است که میتوانید به همراه کفش قهوه ای بهره گیری کنید. تنها نکته ای که بایستی در نظر داشته باشید این است که مقدار رسمیت کمربند و کفش با یکدیگر مطابقت داشته باشد.

لوازمی که نباید با کفش قهوه ای و شلوار مشکی استفاده کنید

در اول کار از پوشیدن کفش های قهوه ای خیلی روشن اجتناب کنید. همچنین بهتر است کفش های قهوه ای خیلی تیره نیز انتخاب نکنید زیرا بسیار نزدیک به رنگ مشکی و رنگ شلوارتان است. در آخر هیچ وقت ترکیب کفش قهوه ای و شلوار مشکی را برای مراسم های خیلی رسمی بهره گیری نکنید ، زیرا این رویدادها کاملا رسمی هستند و قوانین لباس پوشیدن مخصوص به خود را دارند.

  • شلوار جین مشکی و کفش قهوه ای

کفش های قهوه ای می توانند مکمل بسیار خوبی برای شلوار جین مشکی باشند. علت این موضوع این است که ترکیب رنگ این دو با یکدیگر غیر رسمی است. منتها نکته ای که وجود دارد این است که ترکیب کردن آنها به مهارت احتیاج دارد و اولین چیزی که بایستی در نظر داشته باشید ، مدل کفش است.

بعضی مدل های کفش قابل قبولی که می توانید برای این استایل بهره گیری کنید شامل کفش دربی ، بوت چلسی ، نیم بوت و کفش آکسفورد میباشد ، منتها ست کردن کفش آکسفورد به علت تفاوت میزان رسمیتش مقداری سخت است.

از سوی دیگر کفش های دربی قهوه ای انتخاب بسیار مناسبی برای ترکیب با شلوار جین در فصل تابستان می باشند ، زیرا کاربردی هستند و می توانید آن ها را با استایل های گوناگونی ست کنید. البته بهتر است بدانید که کفش های کتانی نیز گزینه ایده عالی محسوب می شوند.

این استایل را می توانید با پیراهن چهارخانه یا پیراهن نیمه رسمی و تیشرت نیز کامل کنید. علاوه بر این یک بافت ساده و تک رنگ نیز گزینه بسیار مناسبی برای این استایل محسوب می شود. تنها مطمئن شوید که سایر رنگ هایی که در استایل شما وجود دارد به خوبی با شلوار جین مشکی و کفش قهوه ای ست می شوند.

https://iranshoesmag.ir/

  • شلوار پارچه ای رسمی مشکی با کفش قهوه ای

زمانی که استایل غیر رسمی تری دارید برای انتخاب کفش آزادی عمل بیشتری خواهید داشت. شلوارهای پارچه ای رسمی جزء لباس های رسمی محسوب می شوند منتها نه به اندازه ی کت و شلوار. علاوه بر این زمان پوشیدن شلوار پارچه ای مشکی انتخاب های زیادی برای کفش به همراه دارید. برای مثال احتیاجی نیست که تنها از کفش رسمی قهوه ای تیره بهره گیری کنید.

بلکه میتوانید از طیف های ملایم تا روشن تری از رنگ قهوه ای نیز بهره گیری کنید. زیرا این شلوارها مقداری غیر رسمی تر می باشند. البته همچنان طیف های متوسط تا تیره ی قهوه ای نیز قابل بهره گیری هستند. علاوه بر این گزینه های بیشتری نیز در انتخاب مدل وجود دارند. کفش های لوفر گزینه بسیار مناسبی برای پوشیدن با شلوار های مشکی پارچه ای هستند.

در صورتی که کفش لوفر انتخابتان است تلاش کنید شلوارتان مقداری کوتاه تر باشد. همچنین بهتر است بدانید که می توانید با این کفش ها جوراب نپوشید. کفش های مانک استرپ تک بند نیز انتخاب بسیار شیکی هستند ، البته کفش های رسمی آکسفورد نیز همیشه انتخاب خوبی محسوب می شوند.

علاوه بر این در انتخاب سایر لباس هایی که می خواهید به همراه شلوار مشکی و کفش قهوه ای بپوشید نیز آزادی عمل خواهید داشت. امکان جایگزین کردن پیراهن سفید به جای پیراهن های دیگر نیز وجود دارد. یک کت بلیزر تک ظاهر زیبایی را به کل استایل شما اضافه می کند. کت می تواند رنگی جز رنگ مشکی مثل ذغالی یا حتی سرمه ای داشته باشد.

کت و شلوار مشکی با کفش قهوه ای تیره

هر مقدار رنگ قهوه ای کفش تان تیره تر باشد رسمیت استایل شما بیشتر می شود. کت و شلوار مشکی جزء رسمی ترین استایلی است که می توانید بپوشید. براین اساس به همراه آن اطمینان حاصل کنید که از تیره ترین رنگ ممکن برای کفش خود بهره گیری کرده اید.

کفش های قهوه ای تیره از کفش های قهوه ای روشن رسمی تر هستند. زمانی که کت و شلوار مشکی می پوشید بایستی کفش رسمی نیز بپوشید. به همین علت است که کفش های غیر رسمی با ظاهر کلی کت و شلوار همخوانی ندارند. با یک جفت کفش رسمی که با کت و شلوارتان همخوانی دارد استایل زیبا و شیک تری خواهید داشت.

کفش های آکسفورد ، لوفر و دربی گزینه های بسیار مناسبی برای پوشیدن با کت و شلوار هستند. بهتر است با کت و شلوار مشکی رنگ های زیادی را به استایلتان اضافه نکنید ، در حقیقت بهتر است تا حد امکان تنها از چند رنگ بهره گیری کنید. یک پیراهن سفید یکی از الزامات کت و شلوار مشکی است زیرا جزء رسمی ترین پیراهن هایی است که می توانید بپوشید. ( به رنگ کراوات خود نیز توجه کنید. ) برای مثال یک کراوات قرمز انتخاب بسیار مناسب و جذابی است ، علاوه بر این کراوات مشکی نیز استایل زیبایی را ایجاد میکند.


“راهنمای خرید کفش مردانه در انواع مدلهای مختلف”


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *