روش‌های ست کردن کفش قهوه‌ای برای آقایان

روش‌های ست کردن کفش قهوه‌ای برای آقایان کفش قهوه‌ای بعد از کفش‌های مشکی بیشترین طرفدار را بین آقایان دارد. جالب اینجاست که دقیقا برعکس کفش مشکی، هماهنگ‌کردن کفش قهوه‌ای با لباس‌های مختلف کمی گیج‌کننده است. در این مطلب می‌خواهیم درباره روش‌های ست کردن کفش قهوه‌ای برای آقایان صحبت کنیم.

روش‌های ست کردن کفش قهوه‌ای برای آقایان

روش‌های ست کردن کفش قهوه‌ای برای آقایان

برخلاف کفش‌های مشکی، کفش‌های قهوه‌ای رنگ تنوع زیادی دارند. چرم و جیر قهوه‌ای می‌توانند سایه‌های مختلف تیره تا روشن، مایل به زرد، مایل به قرمز و برنزی داشته باشند. با هر لباسی از پارچه جین گرفته تا پارچه‌های بافت جناغی، کبریتی، فلانل، فاستونی و تویید به‌خوبی ست می‌شوند.

 با کت‌وشلوار رسمی در محیط کسب‌وکار

در محیط کار رسمی که کت‌وشلوار دو تکه یا سه تکهٔ شامل جلیقه می‌پوشید، احتمالا پارچه آن را از فاستونی یا فلانل تک‌رنگ، راه‌راه یا چهارخانه انتخاب می‌کنید. بسته به رنگ آن می‌توانید یکی از رنگ‌های طیف قهوه‌ای را ست کنید:

کت و شلوار مشکی رسمی
کت‌وشلوار مشکی را هرگز با کفش قهوه‌ای نپوشید.
کت و شلوار خاکستری تیره

اگر کت‌وشلوارتان خاکستری تیره است می‌توانید کفش قهوه‌ای تیره یا متوسط بپوشید. از پوشیدن کفش‌های قهوه‌ای برنزی خودداری کنید.

کت و شلوار خاکستری متوسط

با کت‌وشلوار خاکستری متوسط، کفش چرم قهوه‌ای تیره یا قهوه‌ای گیلاسی می‌تواند خوب باشد. باز هم تأکید می‌کنیم کفش قهوه‌ای برنزی با رنگ‌های تناژ مشکی جذاب نمی‌شوند.

کت و شلوار آبی سرمه‌ای

کفش‌های قهوه‌ای مایل به زرد و قهوه‌ای تیره هر دو با این رنگ کت‌وشلوار مناسب به نظر می‌رسند. اگر می‌خواهید ظاهری متمایز داشته باشید می‌توانید کفش‌های برنزی روشن انتخاب کنید.


“جهت مشاهده جدیدترین مدلهای کفش مردانه روی لینک کلیک کنید”


کت و شلوار آبی روشن

با کت‌وشلوار آبی روشن کفش مشکی بیشتر جور در می‌آید، بااین‌حال به خود لباس هم بستگی دارد که چطور باشد. برای مثال، اگر کت‌وشلوار آبی روشن با راه‌راه‌های نازک (پارچه دیپلمات) نباشد، می‌توانید کفش قهوه‌ای روشن با آن ست کنید.

کت و شلوار قهوه‌ای تیره

با کت‌وشلوار قهوه‌ای تیره فقط از کفش‌های طیف قهوه‌ای استفاده کنید و اصلا به مشکی فکر نکنید.

نکات مهم

معمولا کت‌وشلوارهای سه تکه رسمی‌ترند. به همین دلیل معمولا بهتر است آنها را با کفش مشکی بپوشید. بااین‌حال به پیشنهادهای بالا هم فکر کنید.
به‌عنوان یک قانون کلی، همیشه بهتر است کفشتان رنگ قهوه‌ای تیره‌تری نسبت‌به کت‌وشلوار داشته باشد.
اگر کمربند می‌بندید سعی کنید رنگ کفش قهوه‌ای‌تان را با آن هماهنگ کنید. ازآنجاکه چرم قهوه‌ای رنگ‌های متفاوتی دارد حتما مجبور نیستید دقیقا هر دو را هم‌رنگ انتخاب کنید. کافی است از نظر تیرگی و روشنی به هم نزدیک باشند.

روش‌های ست کردن کفش قهوه‌ای برای آقایان | شهرصندل

 با لباس‌های کژوال در موقعیت‌های کژوال

کت‌ و شلوارها و لباس‌های کژوال معمولا از الگوها و رنگ‌های پررنگ‌تر، پارچه‌های ترکیبی از جمله کتان، مخمل کبریتی و نظایر آنها تهیه می‌شوند. برای اینکه کفش‌های قهوه‌ای را با لباس‌های کژوال ست کنید، به پیشنهادهای زیر توجه کنید:

با لباس‌های سبز

با لباس سبز، چه روشن باشد یا تیره، کفش‌های قهوه‌ای عالی هستند. ترکیبی جنگلی و جذاب که برای موقعیت‌های کژوال مناسب است. دنبال کفش مشکی نروید.

با لباس خاکی‌رنگ

با لباس‌های خاکی‌رنگ هم از پوشیدن کفش‌های مشکی خودداری کنید. کفش قهوه‌ای تیره برای کت‌وشلوار یا لباس خاکی‌رنگ عالی است.

لباس‌های برنزی یا قهوه‌ای مایل به زرد

اگر لباس قهوه‌ای مایل به زرد یا برنزی می‌پوشید، کفش‌هایی به رنگ قهوه‌ای متوسط، تیره و گیلاسی بهترند.

لباس‌های قهوه‌ای

لباس‌های قهوه‌ای کژوال را همیشه با کفش‌های قهوه‌ای از همان رنگ یا سایه‌های تیره و روشن آن ست کنید.

تک‌کت مشکی با شلوار چینو سرمه‌ای

با تک‌کت مشکی، بوت یا کفش چرم قهوه‌ای مایل به زرد مناسب است. اگر شلوارتان مشکی است، بی‌خیال کفش قهوه‌ای شوید؛ مگر اینکه جین مشکی باشد.

شلوار جین آبی روشن یا تیره

جین آبی و حتی مشکی را می‌توانید با کفش چرمی قهوه‌ای ست کنید. مخصوصا اگر قهوه‌ای روشن باشد عالی است. بوت‌های چرمی قهوه‌ای به‌شدت با شلوار جین آبی روشن جور هستند.

بلوز، پیراهن یا شلوار قرمز

با لباس قرمز می‌توانید به‌راحتی کفشی قهوه‌ای، خواه روشن خواه تیره، بپوشید. البته شاید قهوه‌ای مایل به قرمز کمی زیاده‌روی به نظر برسد. با لباس‌های قرمز قهوه‌ای تیره و خرمایی بهترند.

سخن پایانی

کفش‌های قهوه‌ای جایگزین کفش مشکی نیستند و هر مردی باید حتما یک جفت آکسفورد ساده مشکی داشته باشد. انواع کفش قهوه‌ای برای موقعیت‌های کژوال و غیررسمی عالی هستند؛ اما برخی از انواع آن را می‌توانید برای موقعیت‌های رسمی و محیط کار بپوشید. بااین‌حال اگر رویدادی بیش از حد رسمی است، کفش قهوه‌ای مناسب نیست. در این مطلب روش‌های ست کردن کفش قهوه‌ای برای آقایان را گفتیم. این روش‌ها می‌توانند به شما کمک کنند خوش‌پوش باشید و با ایجاد ترکیبی زیبا در لباس‌هایتان در هر جمعی بدرخشید.


“خرید انواع کفش مردانه ایرانی مد روز”


 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *