ویژگی صندل راحتی مردانه

صندل راحتی مردانه در روز های گرم فصل تابستان همراه مناسب پاهای مردان، یک جفت کفش راحتی مردانه است. هم باعث می شود که پا خنک باشد و هم از رشد باکتری ها به دلیل گرمای هوا جلوگیری می شود.

قبل از هر چیزی مهم است که بدانیم ویژگی صندل راحتی مردانه چیست. پا قلب دوم انسان بوده پس باید از آن به بهترین شکل مواظبت کنیم. این را بدانید که در صورتیکه پاپوش مناسبی استفاده نکنید می‌ تواند عواقب ناگواری ازجمله انواع بیماری‌ های پا را در پیش بیاورد. گرمای زیاد می‌ تواند به پا و البته به سلامتی شما صدمه بزند.

استفاده از صندل مردانه در تابستان می‌ تواند باعث خنک شدن پاهای شما شود. به این روش شما کمتر احساس گرما می کنید.

با توجه به ویژگی صندل‌ ها که دارای رویه‌ باز می باشند، جریان هوا در اطراف پا از تعریق آن پیشگیری می نماید. عرق کردن پا ها می‌ تواند به بیماری هایی مثل قارچ منجر شود. صندل تمام چرم آرین قهوه ای می تواند یک صندل مناسب برای همراهی آقایان باشد.

ویژگی صندل راحتی مردانه | شهرصندل

ویژگی های صندل راحتی مردانه

  • محافظت از پا

یک صندل مردانه مناسب همانطور که در بخش قبل گفتیم، باید بتواند به‌خوبی از پای شما محافظت نماید. بیشترین عملکرد و ویژگی صندل راحتی مردانه، محافظت از کف پا و پاشنه‌ ی پا بوده که لازم است صندلی که تهیه می سازید، کفی درستی داشته تا به پای شما آسیبی نرساند و از آن مراقبت کند.

  • بند صندل

اگر تصمیم دارید یک صندل بند دار بخرید، باید به بند های صندل راحتی مردانه دقت کنید. ویژگی بند های صندل راحتی مردانه این است که به پای شما فشار وارد نمی کند. بند ها باید بتواند صندل را به‌خوبی در پای شما نگه‌ دارد. همچنین بند های آن نباید بصورتی باشد که به پاهایتان آسیب هایی مثل زخمی کردن وارد کند.

  • طرح صندل

طراحی صندل باید به‌ گونه ای باشد که پاهای شما در هنگام پیاده‌ روی و رانندگی کاملاً راحت باشند و در عملکرد مناسب پاها خللی وارد نکنند. صندل راحت مردانه در انواع جلو باز، جلو بسته، اسپرت، بدون بند، بند دار و لا انگشتی طراحی و تولید می‌شوند. قبل از خرید بررسی کنید که کدام نوع از صندل برای شما مناسب است. در قسمت بعدی درمورد هریک از انواع صندل توضیح خواهیم داد تا بتوانید صندل مناسب خود را انتخاب کنید.

  • جنس صندل

صندلی که خریداری می‌کنید باید از نرمی و انعطاف‌پذیری مناسبی برخوردار باشد تا به‌ راحتی خم شود. بنابراین جنس زیره‌ی صندل بسیار اهمیت دارد. نرمی و انعطاف‌ پذیری زیره‌ ی صندل باید در حد اعتدال باشد. اگر زیره‌ ی صندل خشک باشد به‌ راحتی خم نمی‌ شود و برای شما ایجاد مزاحمت و درد پا خواهد کرد. اگر خیلی نرم باشد، باعث ایجاد درد در کف پای شما خواهد شد. بهترین انتخاب، یک صندل با زیره‌ی چرمی است که ضمن محافظت از پاهای شما، هم نرمی و هم انعطاف‌پذیری مناسبی دارد. زیره‌ی چرمی باعث می‌شود که گرمای زمین به پاها منتقل نشود و درنتیجه کف پا عرق نکند.

انواع صندل راحت مردانه

صندل‌ های راحتی مردانه تنوع بسیار زیادی دارند ولی انواع این صندل ها به دسته‌ بندی‌ های مشخصی گروه بندی می شوند. این دسته‌ بندی‌ ها به نحو زیر است:

  • صندل جلو باز

در صندل‌ های جلوباز انگشت‌ های پای شما آزاد هستند و هوا در اطراف آن ها در جریان می باشد. این کار هم خنک کردن بیشتر پاهای شما را نتیجه می دهد و هم اینکه باعث جلوگیری از تعریق در بین انگشتان ای شما خواهد شد. یکی از مشکلاتی که تعریق پاها می‌تواند ایجاد کند، ایجاد قارچ برروی پای شما است که می‌تواند به سلامتی شما آسیب وارد کند.

  • صندل جلو بسته

یکی از مزیت‌های بسته بودن جلوی صندل این است که از وارد شدن ضربه به انگشتان پا جلوگیری می‌کند. ضمن اینکه اگر قسمت جلوی صندل کاملاً بسته باشد باعث تعریق در بین انگشتان پا خواهد شد. البته برخی از صندل‌های جلوبسته دارای روزنه‌هایی برای جریان هوا هستند که توصیه می‌کنیم از این مدل استفاده کنید. وجود این روزنه‌ها می‌توانند ضمن عبور جریان هوا، از تعریق انگشتان پا جلوگیری کند.

  • صندل مردانه اسپرت

صندل‌های اسپورت طراحی فانتزی داشته و از تنوع طرح و رنگ زیادی برخوردار هستند. این نوع صندل راحت مردانه برای کسانی که روحیه‌ی شادتری دارند مناسب است. تنوع زیاد صندل‌های اسپورت باعث می‌شود که خریداران بیشتری جذب آن شوند.

  • صندل بدون بند

اگر مجبور هستید دائماً صندل را از پای خود درآورده و مجدداً بپوشید، پیشنهاد می‌کنیم از صندل مردانه بدون بند استفاده کنید. در چنین مواقعی بند صندل می‌تواند شما را آزار داده و ایجاد مزاحمت کند. اما اگر قصد پیاده‌روی و استفاده‌ی طولانی‌مدت از صندل را دارید، صندل بدون بند مناسب نیست، چون هرلحظه امکان این وجود دارد که از پای شما درآید.

  • صندل بند دار

بنددار بودن صندل باعث می‌شود که صندل کاملاً به پای شما بسته شده و از پای شما جدا نشود. این امر زمانی اهمیت پیدا می‌کند که شما می‌خواهید ساعت‌های زیادی را با صندل پیاده‌روی یا رانندگی کنید. طبیعتاً در چنین مواقعی استفاده از صندل بنددار معقولانه‌ تر بوده و می‌ تواند به شما کمک کند.

  • صندل لا انگشتی

از دیگر انواع صندل می‌توان از صندل لاانگشتی نام برد. از صندل‌های لاانگشتی مردانه معمولاً در محیط‌هایی مانند استخر، حمام و کنار ساحل استفاده می‌شود. این نوع صندل به‌دلیل ساختار خاص آن، که از یک کفی همراه با یک بند باریک به‌عنوان رویه‌ی آن تشکیل شده است، باعث می‌شود که آب در آن نماند و به‌سرعت خشک شود. ضمن اینکه بند باریک رویه‌ی آن که انتهای آن در لای انگشتان پا قرار می‌گیرد، از جدا شدن صندل از پا جلوگیری می‌کند.

سخن آخر

در این مقاله اطلاعات واجب و ضروری که در مورد صندل راحتی مردانه باید بدانید و همچنین ویژگی های صندل راحتی مردانه که صندل راحتی مردانه مناسب باید داشته باشد را بیان نمودیم. حالا شما می‌ دانید که ویژگی‌ های صندل راحتی مردانه مناسب کدام می باشد و با انواع مدل صندل راحتی مردانه آشنا شدیم. یادآوری می کنیم که پا قلب دوم هر انسانی است و باید توجه خاصی به آن داشته و به‌ خوبی از آن مراقبت شود تا انواع بیماری‌ های پا به سراغش نیاید. ضمن اینکه با مراقبت نکردن از پا ممکن است به سلامتی قسمت‌ های دیگر بدن نیز آسیب وارد شود.


“جهت مشاهده خرید و مدلهای صندل راحتی مردانه کلیک کنید”


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *