چگونه شلوار مشکی را با کفش‌های قهوه‌ای بپوشیم؟

چگونه شلوار مشکی را با کفش‌های قهوه‌ای بپوشیم؟ کمد لباس‌های شما پر شده از شلوارهای مشکی و بیشتر کفش‌هایتان هم قهوه‌ای هستند اما نمی‌دانید چطور این دو را به خوبی با هم ترکیب کنید؟

چگونه شلوار مشکی را با کفش‌های قهوه‌ای بپوشیم؟

چرا شلوار مشکی انتخاب کنیم؟

چگونه شلوار مشکی را با کفش‌های قهوه‌ای بپوشیم؟ شلوار مشکی سهم بزرگی در لباس‌های مردانه دارد و به این راحتی نمی‌توان جایگزینی برای آن پیدا کرد. مسلماً به راحتی نمی‌توانید از شلوار مشکی خود دل بکنید و راستش را بخواهید دلیلی هم برای این کار وجود ندارد.

آن‌ها را می‌توانید با هر لباسی تقریباً ترکیب کنید، شلوار مشکی یا تی‌شرت سفید، شلوار مشکی با پیراهن مشکی، شلوار مشکی با کت و هزاران ترکیب دیگر.

شاید شلوار مشکی تنها یک مشکل بزرگ داشته باشد و آن هم انتخاب کفش مناسب مردانه آن است. خوب می‌دانیم که شما با خواندن این عبارت به یاد همه لحظه‌هایی افتادید

که ساعت‌ها زمان برای پیدا کردن کفش مناسب با شلوار میهمانی مشکی رنگ خود به هدر دادید و در نهایت یک جفت کفش بدون تناسب رنگی به پا کردید.

البته در مورد استایل رسمی امیدواریم هیچ مشکلی تا به حال نداشته باشید، چرا که شلوار مشکی در این استایل با کفش مشکی همیشه همراه است و از فضا ترکیب خوبی هم می‌سازند.

صدالبته می‌توانید با شلوار مشکی و کفش مناسب استایل رسمی بهتری از جیمز باند داشته باشید، اما باید نکاتی را همیشه زیرچشمی بررسی کنید.

خب ما قصد نداریم در مورد کاری که همه به خوبی می‌توانند از پس آن بربیایند یعنی پوشیدن شلوار مشکی با کفش مشکی، صحبت کنیم.

قصد ما این است که به شما یاد بدهیم چطور شلوار مشکی با کفش قهوه ای می‌تواند ترکیب خوبی بسازد.

شاید برای شما هم در ابتدا عجیب باشد اما این کار شدنی است، بدون اینکه لطمه‌ای به شهرت خوش‌تیپ بودن شما وارد شود!


:مشاهده جدیدترین مدلهای کفش مردانه چرمی کلیک کنید:


چگونه شلوار مشکی و کفش قهوه ای را با هم ست کنیم؟

طیف وسیعی از انواع شلوارهای مردانه روی ویترین مغازه‌ها وجود دارد. هر آنچه که تصمیم بگیرید بخرید، کفش قهوه‌ای وجود دارد که با آن ترکیب شود و در نهایت هر دو ترکیبی ایدهآل بسازند.

طیف رنگی مختلف از قهوه‌ای به شما آزادی عمل خواهد داد که چهارچوب ذهنی خودتان را در مورد کفش قهوه‌ای تیره مردانه کلاسیک خارج کنید.

به طور کلی تنالیته‌های روشن‌تر قهوه‌ای به ظاهر ساده‌تر از قهوه‌ای تیره با شلوار مشکی ترکیب می‌شوند اما این یک قانون نیست و نباید در همین ابتدای کار ذهن و حق انتخاب خودتان را محدود کنید.

ما شلوارها را به دو دسته شلوار جین و شلوار پارچه‌ای یا شلوارهای ست کت و شلوار تقسیم کرده‌ایم تا کار شما راحت‌تر شود.

شلوار جین مشکی با کفش قهوه ای

خوش‌شانس هستید، چرا که با کفش قهوه‌ای می‌توانید چندین ترکیب و استایل شیک روزمره با استفاده از شلوار جین که انتخاب همیشگی شما است، درست کنید.

از آنجایی که ترکیب رنگی لباس‌ها بسیار مهم است باید سعی کنید آن‌ها را به گونه‌ای کنار هم بچینید که پیراهن، شلوار و کفش یک ترکیب خنثی و متعادل به وجود آورند.

با شلوار مشکی، کت یا جلیقه مشکی به خوبی ترکیب می‌شود، مخصوصاً اگر قصد داشته باشید که کفش قهوه‌ای هم به پا کنید.

این ترکیب رنگی همدیگر را به خوبی پوشش می‌دهند و مرز رنگی مشخصی برای ایجاد یک ناهماهنگی به وجود نمی‌آورند. این ترکیب رنگی برای ماه‌های سرد سال بی‌نظیر است و هنوز جای اضافی برای افزودن کلاه، شال‌گردن و دستکش به رنگ‌های تیره دارد.

برای فصل‌های گرم‌تر نیز می‌توانید از این استایل استفاده کنید اما لازم است که چند تغییر جزئی در آن به وجود آورید تا کمی به دیگران شباهت بیشتری پیدا کنید.

لباس مشکی در بالاتنه و خورشید در بالاسر هیچ وقت روز خوبی برای شما نمی‌سازند. پس لباس بالاتنه خود را با رنگ‌های به نسبت روشن‌تر جایگزین کنید اما کاری به رنگ شلوار نداشته باشید.

یک ژاکت جین آبی‌رنگ روشن که می‌تواند با همه لباس‌ها به خوبی ترکیب شود، گزینه مناسبی برای روز گرم است. ژاکت را به همراه اکسسوری‌های ساده مانند ساعت و دستبند همراه کنید

همچنین اگر جسارت کافی دارید و از قضاوت شدن نمی‌ترسید، کمی از دم‌پای شلوار تیره خودتان را بالا بزنید تا طیف رنگی متفاوتی میان شلوار و کفش به وجود آورید.

کت و شلوار مشکی با کفش قهوه‌ای

وقتی صحبت از شلوار خیاطی شده و پارچه‌ای به میان می‌آید مسلماً فکر همه به سمت کفش مشکی و استایل رئیس شرکت می‌رود.

درست است که این ترکیب زیبا، کاربردی و کاملاً رسمی است اما هر کسی دوست ندارد میان میهمانی خانوادگی شبیه رئیس شرکت خودش باشد.

اگر از جمله افرادی هستید که دوست ندارید هیچ زحمتی به خودتان بدهید و استایل رسمی را به استایل کژوال و روزانه ترجیح می‌دهید باید با هم خداحافظی کنیم،

اما اگر دوست دارید کفش دیگری به جای کفش مشکی به پا کنید و استایل متفاوت روزانه به وجود آورید، همراه ما بمانید.

البته نمی‌توانید آنگونه هم که فکر می‌کنید آزادانه کفش قهوه ای بپوشید، می‌بایست تلاش کنید که رنگ قهوه ای تیره‌تر و نزدیک به مشکی که کت و شلوار شما دارد انتخاب کید.

ایجاد یک کنتراست رنگی شدید می‌تواند تیپ شما را نابود کند.

مراقبت از کفش مردانه قهوه‌ای

اگر هنوز مشغول خواندن هستید باید دیگر مطمئن شده باشید که شلوار مشکی و کفش قهوه ای ترکیب لباسی بی‌نظیر و خوبی است.

اگر موافق هستید پس باید قدر کفش‌های قهوه ای خودتان را بدانید و از آن‌ها به خوبی مراقبت کنید. کفش قهوه ای که مد نظر ما است جنس چرمی دارد و مسلماً اگر خوب مراقبت نکنید برای شما کمتر از شش ماه می‌توانند کارایی داشته باشند.

چگونه شلوار مشکی را با کفش‌های قهوه‌ای بپوشیم؟

چگونه از کفش چرمی قهوه‌ای نگهداری کنیم؟

مسلماً اولین راه برای نگهداری خوب از کفش قهوه‌ای چرمی یا هر کفش چرمی دیگر پولیش و واکس زدن و تمیز کردن کفش است.

چگونه شلوار مشکی را با کفش‌های قهوه‌ای بپوشیم؟ کفاشی‌هایی که برای شما پولیش کفش بزنند معمولاً در مناطقی نیستند که هر روز به آن سر بزنید یا سر راهتان باشند پس آماده باشید که دستمال و پولیش به دست بگیرید و واکس بزنید.

پولیش روی کفش قهوه ای نه تنها به آن کمک می‌کند که طول عمر بیشتر داشته باشد بلکه به خود شما نیز در داشتن کفش قهوه‌ای یا رنگ بهتر یاری می‌رساند.

هنگامی که کفش خشک شد (لطفاً کفش را نشویید، فقط دستمال بکشید) پولیش را روی دستمال تمیز دیگری بزنید و با حرکات دایره‌وار روی کفش بکشید.

اجازه دهید که پولیش خشک شود و در نهایت با استفاده از یک برس نرم کفش آن را برای براق شدن، برس کنید.

نکات کلی پوشیدن شلوار مشکی با کفش قهوه ای

آنچه که در مطلب امروز درباره ست کردن شلوار مشکی و کفش قهوه ای گفتیم را با هم مرور می‌کنیم:

کفش قهوه‌ای روشن مناسب استایل روزانه و کژوال است. در حالی که کفش قهوه‌ای تیره مخصوص استایل رسمی است.

کفش‌های قهوه‌ای خودتان را هر از چند گاهی برس کنید تا کهنه نشوند.


“جهت مشاهده و خرید مدلهای کفش قهوه ای مردانه کلاسیک کلیک کنید”


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *